خدمات

دوست گرامی با عشق و افتخار از شما پذیرایی می کنیم. لطفا قبل از سفارش به نکات زیر توجه فرمائید:

۱- این منو برای شرکت هایی با آمار بالای ۲۰ پرس وعده صبحانه تنظیم شده.

۲- این منو برای تمام شرکت ها بصورت هماهنگ اجرا می شود و هرگونه تغییر با هماهنگی مدیران شعب انجام می پذیرد.

۳- چهارشنبه هر هفته آمار هفته آینده دریافت و بر اساس همین آمار صبحانه تولید می شود.
تبصره: تغییر آمار روزانه حداکثر ۱۰% آمار می باشد و تا قبل از ساعت ۹:۳۰ همان روز اعمال می شود.

۴- لغو سفارش ۴۸ ساعت قبل از روز اجرا، پذیرفته می شود.

۵- هزینه حمل و نقل بر عهده خریدار است.

۶- به مبلغ صورت حساب ۹% مالیات بر ارزش افزوده تعلق نمی گیرد. ( تا اطلاع ثانوی )

۷- تسویه حساب پایان هر هفته بصورت نقدی انجام می شود

سرویس ها

سرو صبحانه در محل مشتری

در صورتی که تجهیزات و مکان مناسبی برای سرو صبحانه در محل مشتری وجود داشته باشد وعده صبحانه در آشپزخانه بانو پخت تهیه و طبخ می شود و پس از ارسال دیگ و ظروف استیل بن ماری آشپزخانه بانو پخت در محل مشتری سرو می شود.

بیشتر بدانید

صبحانه بسته بندی شده

در این روش وعده صبحانه در آشپزخانه بانو پخت تهیه و طبخ می شود و پس از بسته بندی با ظروف آلومینیومی و بهداشتی به محل مشتری ارسال می شود.با این شیوه کیفیت صبحانه بصورت مطلوب حفظ می شود.

بیشتر بدانید

صبحانه شرکتی و پرسنلی

تهیه غذای بانو پخت در زمینه تهیه غذای شرکتها سابقه بسیار درخشانی دارد. مدیران محترم شرکتها میتوانند با شرایط دلخواه خودتهیه وعده صبحانه خود را به بانو پخت بسپارند.

بیشتر بدانید….

 

تهیه غذای مدیریتی | VIP

بانو پخت سلامت بین الملل با افتخار از مدیران عالی رتبه و میهمان های VIP و CIP شرکت شما ، به صورت ویژه و حرفه ای پذیرایی می کنیم.

بیشتر بدانید

خدمات مشاوره

بانو پخت در زمینه تنظیم آنالیز و منوی غذا، استقرار و دستور العمل های لازم جهت تهیه غذا، تجهیز آشپزخانه، خط سرو و سالن پذیرایی متناسب با ارزش های غذایی، اصول بهداشتی و استانداردهای بین المللی مشاوره رایگان ارائه می دهد.

طبخ و سرو غذا درمحل

در صورتی که آشپزخانه ای استاندارد، تجهیزات و مکان مناسبی برای تهیه و سرو صبحانه در محل مشتری وجود داشته باشد.غذا در آشپزخانه مشتری توسط آشپزهای بانو پخت تهیه، طبخ و سرو می گردد.

بیشتر بدانید….

 

 تهیه وعده صبحانه با کیفت و سالم سمینارها و همایش ها

تهیه غذای بانو پخت مفتخر است با ارائه برنامه های پذیرایی زیر در اجرای هماهنگ و منظم سمینارها و همایش ها در کنار برگزارکنندگان و مجریان بوده تا این مهم با جلوه و شکوه شایسته تری برگزار شود.

این مجموعه دارای تجهیزات کامل و نیروی انسانی کارآمد و حرفه ای جهت تأمین غذای سمینارها می باشد.علاوه بر تهیه غذا خدماتی از قبیل انواع دسر ،نوشیدنی،میوه ،ظروف کامل ،میهماندار و انواع میان وعده قابل ارائه می باشد.

۱- تنوع غذا، طعم و عطر خوش، سلامت و نحوه سرو آن به مدیران اجرایی کمک می کند تا پاسخ گوی سلیقه های متفاوت شرکت کنندگان در همایش ها و سمینارها باشند.

۲- در اجرای پذیرایی، تیم مهماندار تهیه غذای بانو پخت با بهره گیری از تخصص و تجارب خود در سالن ها، رستوران ها وهتل ها همواره احترام به مهمانان را سر لوحه کار خود قرار داده با خوش رویی و مهربانی لبخند رضایت را به یادگار می گذارند.

۳- حاصل مدیریت صحیح هزینه های تمام شده و فرایند تولید و اجرا در تهیه غذا ی بانو پخت قیمتی بسیار مناسب و رقابتی بوده، که در بودجه بندی مالی همایش ها و سمینارها نقش بسیار موثری ایفا می کنند.

۴- تنوع غذایی و میان وعده های متنوع و شیوه های مهمانداری متناسب با شرایط همایش ها و سمینارها امکان کاهش هزینه های غذا ، توام با پذیرایی با شکوه را فراهم می آورد.

مشتریان محترم می توانند با مراجعه حضوری یا یک روز قبل، با تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمایند.

کاربران گرامی درحال توسعه سایت می باشیم؛ لطفا سفارش ثبت نکنید... پس از راه اندازی اطلاع رسانی سراسری خواهد شد...کـانـال تـلـگـرام